25Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : SesliChat Siteleri Yok Oluyor

SesliChat Siteleri Yok Oluyor

Sevgili Sesli Sohbet Seven Arkadaþlar ßiliyorsunuzki Günümüzde Sesli Sohbetlere ilgi ve Alaka Gün Geçtikçe Azalmaktadir. Sebebi iSe SpeakChat Sahiplerinin Mobil Uygulamaya dönmedikleridir. Günümüzdeki Çogu Görüntülü Chat Platformlari Adroid Uygulamaya Uyarlamaktadir. Fakat Ne Yazikkine SesliSohbet Girisi Yapilmaktadir. 
 
ßizler Site Sahipleri olarak Bunlarýn Zorluðunu Yasamaktayiz. ßurdan SesliChat Sesli Sohbet Sahipleri Speakchat Platformlarýna Sesleniyorum Bir An Önce Adroid Uygulamasina Geçilmesi Lazim. Kan Kazanmak Gerekirken Kan Kaybediyoruz Yakinda Seslichat Platformlari Kalmayacaktir.
 
Adroid Uygulamasi Olmaz ise Sevgili Seslichat Kulanicilarinin Tek istegi Budur Adroid Uygulamasi Olduktan Sonra Seslibu Ailesi Olarak Yine Lider Ve Yine En Güzel SesliSohbet Sitesi Olacagiz. Kararliyiz Eminiz.
 

11 Kas 2017 73 Görüntüleme

1 YORUM YAPILDI

  1. HakanEkinci

    11/11/2017 21:35  

    KEsinlikle Katılıyorum #SpeakChat Sahiplerine Sesleniyoruz Oda Satıyorsunuz Panelcilere Fakat Ne Yazıkkine Günümüzdeki Teknolojilere Ayak Uyduramıyorsunuz. Onun İçin ßir An Önce Mobil Uygulamaya Geçmenizi İStiyoruz.Saygılar

Gönder