Sosyal Medya

112Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Müzik

Sesli Chat Eğlence

Sesli Chat Diyarı

Türkiye ve avrupanın en güzel sesli chat sitesi olan seslibu.com müzik keyfini tüm kullanıcılarına ücretsiz yaşatmaktadır. Müzik hayatımızın her anında bulunuyor, sevdiklerimiz ile anı yaşarken, yeni nesil arkadaşlıklar edinmeye ne dersiniz. Sesli chat müzik denildiğinde yıllardır hizmet veren seslibu akıllara gelmektedir.

Seslibu sesli chat odalarında dj olmak çok kolay, hemen ücretsiz üyelik işlemlerinizi tamamlayarak sohbete katılabilirsiniz. Misafir girişi yaparakta yüzlerce sesli chat odalarında yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Hem müzik hemde görüntülü sohbetin keyfini burada yakalayın. Mikrofonda dj olmak ve her odanın özel platformunda sohbet hakimi olmak başarı gerekmektedir. Müzik eşliğinde hareketlenen kullanıcılar sohbet ederken platformları canlandırmaktadır.

Sesli Chat Kamera ile tüm kullanıcılar sınırsızca vakitlerini karşılıklı veya genel olarak kamera donanımını kullanabilmektedir. Kamera günümüzde anlık görüntü daha pratik ve hızlıdır. Resim veya aklınızda soru işareti taşımak yerine karşınızdaki kullanıcı ile birebir dilerseniz özel, dilerseniz genel sohbet alanında görüşme olanağı sağlayabilirsiniz.

Platformlarda seviyeli kullanıcıların sanal hayatından sonraki real hayatını bile etkileyip. Evlilik aşamasına gelen insan toplulukları çok sık olmasada bulunmaktadır. Aile olarakta seslichat platformlarına katılanlar olmuştur.

Yazar : 102
13 Oca Paz 23:09
753 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar